טיפול

ישנם מצבים בחיים בהם אנו חשים צורך בעזרה מקצועית. אני מטפלת במגוון רחב של מצבים מאתגרים ומשבריים הן בטיפול אישי והן בטיפול זוגי ומשפחתי.

 

טיפול אישי מיועד לסייע לפרט החווה משבר, אובדן, צומת דרכים בחיים ועוד. בגישה טיפולית אקלקטית, ובהתאם לצורך, אני מסייעת לאדם להבין את עצמו בהקשר לעברו, משפחתו, מצבו העדכנית ושאיפותיו במטרה להגיע להגשמה עצמית וסיפוק אישי. 

 

טיפול זוגי ומשפחתי מסייע לבני הזוג ולמשפחה ליצור שיח בו ניתן ללבן שאלות וחילוקי דעות באווירה בטוחה ולא שיפוטית. כך ניתן להגיע לתובנות אודות דפוסי התמודדות שלהם, אלו יעילים ואלו מעקבים. על פי גישת המובחנות של אמיתי מגד, אני מכוונת את המטופלים לקחת אחריות אישית לצורך גיבוש יעדים להתפתחות אישית, זוגית ומשפחתית. 

ישנם מצבים בהתפתחות המשפחה שהם טבעיים אך מאתגרים: מעבר בין רווקות לנשואים, הורות, ו"הקן התרוקן". הדבר נהייה מורכב עוד יותר כאשר ישנם מצבים של עיכובי התפתחות, ליקוי למידה, הפרעות קשב, חולי, וכד'. טיפול נותן מרחב להתמודדות רגשית ומעשית. 

טיפול בילדים ובני נוער מומלץ כאשר לילד יש קושי בתפקוד אישי, משפחתי, חברתי או לימודי. יחד עם ההורים, בוחנים את מקור הבעיה ובונים תכנית טיפול בהתאם. התובנות מהטיפול מיושמות בתהליך מקביל עם ההורים במטרה ליצור שינוי חיובי לכל המשפחה. 

לעתים קרובות, מדובר בילדים עם הפרעת קשב וריכוז. הם מתקשים לא רק בריכוז, אלא בהתארגנות, אימפולסיביות, רגישות חושית וסביבתית גבוהה וכד'. אני עוזרת למערכת להכיר את המאפיינים בהפרעת קשב ולבנות אסטרטגיות יעילות לשיפור התפקוד ולהעלת הדימוי העצמי.  

בקליניקה אני פוגשת משפחות להט"בק. לעתים הורים באים סביב יציאה מהארון של ילדיהם, לעתים מדובר בצעירים המתלבטים או מתקשים להתמודד מול המשפחה ו/או החברה.

 

Haim Weizman Street 23, Rehovot, Israel

  • Facebook

 

T: 050-5386513